INFO .letem.cz - užitečné informace, které hledáte

Spřátelené weby

https://info.letem.cz
Několik odkazů na zajímavé stránky, které stojí za to navštívit.

Vtipy o sexu - Při milování se stane nespočet komických událostí. Nejen o nich, ale i o vykonavatelkách nejstaršího řemesla si přečtěte v našem výběru vtipů. Žádné příliš sprosté věci však nehledejte.

Karel Gott - Neoficiální stránky o českém slavíkovi Karlu Gottovi. Stovky písní, textů a videí.

Matrace do postele - Zdravé spaní, zdravotní matrace, zdravotní polštáře a deky, infračervená lůžka.

Lucie Vondráčková - neoficiální stránky - Stránky o české zpěvačce a herečce. Životopis, diskografie, filmografie a další.

Super anekdoty a vtipy - Vtípky o blondýnkách, o policajtech, o manželství, o sexu, o doktorech, o škole, hospodské vtipy, kameňáky a další.

Smutné citáty - Citáty o smutku a smutných věcech.

Vtipy o cikánech - Vtipy o sociálně nepřizpůsobivých aneb o našich romských spoluobčanech. Nečekejte žádný drsný humor, vybrali jsme pro Vás vtipy, které mají za úkol v první řadě rozesmát.

Komik - Náš Komik pro Vás připravil výběr dobrých českých vtipů. Zasmějete se, nebo si řeknete, že to byla ztráta času? To už je na Vás. Věříme, že Vám naše stránky zlepší náladu.

Jakub Smolík - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Jakubu Smolíkovi.

Dáda Patrasová - Neoficiální stránky o české zpěvačce Dádě Patrasové.

Užitečné informace - Fakta rychle a přehledně. Mezinárodní telefonní předvolby, předvolby mobilních operátorů, členské státy Evropské Unie a další.

Eva a Vašek - Lidové písně v podání nestárnoucího pěveckého dua Eva a Vašek.

České vtipy - Přinášíme Vám populární vtipy z domácí humoristické scény. Češi jsou národ, ke kterému kromě dobrého piva a krásných žen patří také pěkná řádka dobrých vtipů. Pokusili jsme se pro Vás vybrat ty zdařilé.

Vtipy o Chucku Norrisovi - A zase ten Chuck Norris. Někdy se zdá, že je ho všude plno. Všechno ví, všechno zná, všechno dokáže. Anebo ne? Přečtěte si historky, které o něm kolují, a spravte si náladu.

Pranostiky - Pranostiky na celý rok přehledně rozdělené podle jednotlivých dnů a období. Lidová rčení, přísloví, pořekadla.

Chuck Norris vtipy - Chuck Norris je kategorií sám pro sebe. O tomhle kultovním hollywoodském herci se vypráví desítky vtipů. Poznejte z nich, jaký je Chuck kabrňák, o úsměv při tom jistě nebude nouze.

Přání - přáníčka - Blahopřání k narozeninám, k svátku, k narození miminka, svatební přání, zamilované sms, sms na dobrou noc a další.

Waldemar Matuška - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Waldemaru Matuškovi.

Přísloví - Moudra, pořekadla a rčení. Latinská, anglická, česká, o životě, o lásce a mnohá jiná.

Vtipy o Pepíkovi - Pepíček je známý rošťák a po internetu o něm koluje pěkná řádka vtipů. Přečtěte si některé z nich a zasmějte se nad ztřeštěnými nápady tohohle zlobivce.

Střechy - koupelny - podlahy - Nabídka, služby a řešení Vašich potřeb v těchto oblastech. Dále reality, schody, chlazení a klimatizace.

Jaromír Nohavica - Velká sbírka písní a textů známého českého písničkáře Jarka Nohavicy.

Básničky na dobrou noc - Nejen zamilované básně na dobrou noc.

Básničky o lásce - Básničky o lásce, které potěší Vaše srdce.

Polabské reality - Nabídka realit v Polabí.

Letem.cz - katalog zajímavých stránek - Všechny naše weby na jednom místě, přehledně rozdělené do kategorií.

Vtipy - Vtípky, hádanky a odpovědi, srandičky. Vtipy o blondýnkách, o cikánech, o Pepíkovi, o škole, o Chucku Norrisovi, o mužích, o sexu, o policajtech, o zvířatech a tisíce dalších.

Básničky k svátku - Básničky k svátku pro Vaše blízké, partnery, přátele a další, které chcete potěšit.

Textíky - Zábavné texty. Povídky, básničky, texty písní, recepty, pohádky, testy, kuriozity, návody a další.

Státy online - Základní informace o všech státech světa.

Kabát - Populární písničky české hudební skupiny Kabát.

Vtipné citáty - Bohatá sbírka citátů, u kterých se určitě zasmějete.

Legrace.cz - svět zábavy a humoru - Každý den nové vtipy, SMSky, přání, citáty, básničky, zábavné texty, přísloví, pranostiky a další zábava.

Jména psů - Seznam holčičích a klučičích psích jmen. Výběr nejoblíbenějších jmen pro psy. Kdy slaví Váš pejsek svátek?

Vtipy o blondýnkách - Vtipů o blondýnách koluje po internetu hodně. Pokusili jsme se pro Vás vybrat ty, kterým se opravdu zasmějete. Posuďte sami, jakou jsme při výběru měli ruku.

Hlášky z filmů a seriálů - Vtipné, nezapomenutelné, romantické a všechny možné hlášky z českých i zahraničních filmů a seriálů.

Citáty o přátelství - Citáty o přátelství od světových i českých osobností.

Valentýn - Stránky věnované svátku zamilovaných. Kdy a proč se slaví, valentýnská přání, zamilované SMS, romantické obrázky, návod jak vybrat dárek.

Psí kalendář - Zjistěte, kdy Váš pejsek slaví svátek, nebo si vyberte z nejoblíbenějších jmen pro štěňátka.

Vtipy o škole - Vzdělávací ústav je jeden velký cirkus. Nezáleží na stupni Vašeho vzdělání, bez legrace by škola nebyla školou. Zavzpomínejte si na školní léta ve vybraných vtipech nebo si přečtěte, co tropí jiní školou povinní.

Zamilované básničky - Romantické básničky pro všechny lidičky.

Verše - Zamilované, vtipné, smutné básničky. Básně o lásce, o přátelství, o životě a dalších věcech.

Citáty o životě - Velká sbírka citátů o životě, přehledně rozdělených podle autorů.

Vtipy o ženách - Naše hezčí polovičky jsou nejen hezčí, ale i mnohem chytřejší. Anebo je všechno jinak? A co na to Jan Tleskač? Přečtěte si náš výběr vtipů o ženských všech barev vlasů.

Vtipy o mužích - Co zase ti naši chlapi vyvedli, člověk - rozuměj žena - se někdy nestačí divit. Přečtěte si o tom v naší sbírce vtipů a udělejte si na mužské vlastní názor.

Zamilované SMS - Romantické SMS z lásky pro kluka i pro holku. Zamilované SMSky jsou tu, aby potěšily Vaše miláčky, a pokud ještě žádného nemáte, můžete mu poslat SMS vyznání lásky.

Básničky o přátelství - Básničky o jednom z nejhezčích lidských vztahů. Přátelství.

Citáty o lásce - Velká sbírka citátů o lásce, které potěší nejen zamilované.

Básničky k narozeninám - Básničky k narozeninám pro oslavence i k přečtení.

Ráj SMS - Vtipné a zamilované SMS. Smsky na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky a další.

Michal David - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Michalu Davidovi.

Web používá cookies. OK Info